Gå til indhold

CVR og EAN-numre

Vores CVR-numre

Hillerød Service A/S 32768024
Hillerød Vand A/S 31592496
Hillerød Varme A/S 31592488
Hillerød Spildevand A/S 31592534
Hillerød Affaldshåndtering A/S 31592593
Hillerød Kraftvarme ApS 33504977
Hillerød Fjernkøl A/S 38301470
Fælles Affaldsindsamling A/S 38303066

Vores EAN-numre

Hillerød Service A/S 5790000386086
Hillerød Vand A/S 5790000362578
Hillerød Varme A/S 5790000365999
Hillerød Spildevand A/S 5790000386147
Hillerød Affaldshåndtering A/S 5790000384013
Hillerød Kraftvarme ApS 5790000366002
Hillerød Fjernkøl A/S 5790002395420
Fælles Affaldsindsamling A/S 5790002394775

 

Akutte driftsproblemer

Ved akutte problemer uden for normal åbningstid på driftsområderne vand, varme og spildevand kan du via vores hovednummer få kontakt til vagtpersonale.

48 23 10 00